Данни за престоя

транспорт

Фирма "КРИСТАЛ" предлага транспортни услуги със собствени луксозни туристически микробуси и автобуси, които притежават и лиценз за извършване на международен превоз.

Нашите микробуси и автобуси изпълняват превози в страната всекидневно!

Варна
Тръгва Пристига
5:00 Златоград 20:10
7:00 Кърджали 18:10
7:50 Хасково 17:30
8:10 Димитровград 17:00
9:10 Стара Загора 16:10
11:40 Бургас 13:40
12:00 Поморие 13:10
12:20 Несебър 12:50
12:30 Слънчев Бряг 12:40
13:10 Обзор 12:00
14:10 Варна 11:00
Пристига Тръгва
София 1
Тръгва Пристига
6:00 Златоград 19:30
7:50 Момчилград 18:00
8:30 Кърджали 17:30
9:30 Хасково 16:30
12:30 София 13:30
Пристига Тръгва
София 2
Тръгва Пристига
7:30 Златоград 22:00
9:10 Джебел 21:00
9:50 Кърджали 20:30
11:00 Хасково 19:30
14:20 София 16:30
Пристига Тръгва

 

За повече информация и резервации може да се обърнете към нашите стюарди:  0884 990 101, 0884 990 102, 0884 990 103.

Продажба на билети и резерзации се осъществява и в нашите офиси:  

  • гр.Кърджали        - автогара 0361/66747
  • гр.Хасково          - автогара 038/662175 ; 0884 121 337
  • гр.Димитровград  - билетен център до МВР 0391/61586
  • гр.Стара Загора  - автогара 042/681797
  • гр.Бургас            - автогара Запад
  • гр.Поморие         - 0596/32592
  • гр.Варна             - автогара
  • Слънчев бряг      - автогара 0884 990 113
  • София                - централна автогара

 

Ново!!!

Еднодневни екскурзии до Гърция.

Фирмата организира и превоз на групи до съседна Гърция (Ксанти, Кавала и др.) с предварителна резервация, като минималния брой пътници е 15 човека.